NIEZBĘDNIK MOTOCYKLISTY: Zestaw naprawczy do opon

W trakcie podróży motocyklem mogą nas spotkać różne nie miłe sytuację w tym także awarię.  Jedną z takich sytuacji jest przebita opona. Prawie każdy z nas zna kogoś lub sam złapał tzw. kapcia. Wszystko fajnie jak mamy wykupiony assistance – dzwonimy, przyjeżdżają, naprawiają opnę bądź zawożą nas do wulkanizatora. Co jeśli nie mamy takiego assistance i jesteśmy w tzw. czarnej d…? Tutaj przychodzi nam z pomocą „niezbędnik motocyklisty” czyli wypasiony zestaw naprawczy do opon.

W skład niezbędnika wchodzi: elektryczna pompka Xiaomi 1S oraz zestaw naprawczy do opon.  W trakcie ostatniej podróży do Szwajcarii mieliśmy okazję skorzystać z powyższego niezbędnika. Naprawa przebitej opony trwała 10-15 minut i można było jechać dalej. Naprawiona opona dała radę przez cały pobyt w Szwajcarii, a naprawdę było intensywnie.

Pompka Xiaomi 1S naprawdę mnie zaskoczyła, pompuję jak ta lala (sprawdzona również przy pompowaniu kół samochodowych) i do tego jest bardzo małych rozmiarów. Więcej informacji znajdziecie na stronie Xiaomi.
Moim zdaniem warto posiadać w trakcie swojej podróży taki niezbędnik, może uratować Wam „życie”. Polecam

Niezbędnik motocyklisty: zestaw naprawczy do opon
Niezbędnik motocyklisty czyli wypasiony zestaw naprawczy do opon (źródło: internet)

PARTNERZY:

Moto Floydoo Bieszczady

Copyright © 2018 Moto Podróże